ZDROWE LODY kokosowo-truskawkowe! - Przepis na sukces

Zdrowe lody i to robione w niecałe pięć minut? Tak jest! 

Uwielbiam lato. Za wszystko co nam daje!  Słońce, energia, długi dzień, warzywa prosto z ogródka. Drzewa przepełnione owocami. A więc słodkości na wyciągnięcie ręki. Wszystko co zdrowe i dobre na wyciągnięcie ręki.

Ale umówmy się. Są takie dni w roku, gdzie żar leje się  z nieba, a my mamy serdecznie dosyć  gorąca. Za to chętnie złapalibyśmy do ręki coś zimnego. Coś co schłodziłoby nas, a jednocześnie będzie smaczne. No bo życie jest za krótkie, żeby jeść niesmaczne rzeczy!

I własnie wtedy z pomocą przychodzą one. Zdrowe lody kokosowo-truskawkowe. Zrobimy je w kilka minut. Możemy zjeść od razu, możemy przełożyć do foremek (tak jak ja) i zrobić porcje na później. Super, że dostępne są teraz foremki do lodów na patyku. Bo tacy już jesteśmy. Lubimy ładne rzeczy. A to w stu procentach dotyczy także jedzenia. Im ładniejsze, bardziej kolorowe i ciekawe- tym dla naszego mózgu przyjemniejsze i smaczniejsze!

Super, że coraz więcej firm wychodzi na przeciw potrzebom. Że zauważają to, jak coraz więcej ludzi gotuje w domu. Przygotowuje nie tylko posiłki, ale i słodycze. I chce jeść zdrowo. Żyć zdrowo. Co nie oznacza rezygnacji ze starych przyzwyczajeń i przyjemności. Fajnie, że możemy stworzyć sobie coś fajnego.  To jest super! 

 

Zdrowe lody kokosowo-truskawkowe
Drukuj
Total Time
5 min
Total Time
5 min
Składniki
  1. 1/2 puszki mleczka kokosowego
  2. 300g mrożonych truskawek
  3. 3 łyżki miodu
  4. odrobina dowolnego mleka
Sposób przygotowania
  1. Wszystkie składniki wrzucamy do blendera.
  2. Blendujemy na gładką masę - możemy dolewać odrobinę mleka, aby łatwiej się blendowało -czasami truskawki są jak kamienie.
Notatki
  1. Lody możemy zjeść od razu. Przełożyć do miseczki i dodać ulubione dodatki.
  2. Możemy je też przełożyć do foremek, a później w chwili gdy będziemy mieli ochotę wyciągamy tylko porcję.
Przepis na sukces http://przepis.nasukces.pl/